fbpx

Anchor®

Nakrętki wciskane, które można nitować.

Najwyższa jakość Kerb Konus.

Nakrętka cylindryczna Anchor® firmy Kerb Konus to nakrętka, która może być instalowana na dwa sposoby – poprzez wciśnięcie lub poprzez nitowanie. Instalowana jest w cienkie kształtki ze wstępnie wytłoczonymi otworami montażowymi. Wieniec zębaty trzpienia wcina się przy tym w ściankę otworu. Dzięki temu powstaje bardzo mocne zamocowanie. Dlatego też jest jest szczególnie odporna na skręcanie, nacisk, naprężenia, rozciąganie i obciążenia ścinające. Specjalny kształt trzpienia i pogłębienie na powierzchni dolnej chronią gwint przed uszkodzeniem przy montażu.

Obustronnie obciążalne.

Nitonakrętka cylindryczna Anchor® jest zabezpieczona przed obróceniem i może być obciążana z obu stron. Może być osadzana w elementach posiadających nieobrobioną powierzchnię i ocynkowanych. Eliminuje to pracochłonne czyszczenie gwintów wewnętrznych i naprawę uszkodzeń powierzchni. Dostępne jest wiele modeli wkładki, z gwintami od M2 do M16, a obsługiwane grubości materiałów odbiorczych zaczynają się od zaledwie 0.5 mm aż do 5 mm.

Jeszcze więcej rozwiązań do metalu.

Nitonakrętka cylindryczna Anchor® jest tylko jednym z wielu naszych rozwiązań do stosowania w blachach i metalach. W naszej ofercie znajdziecie całą linię łączników wciskanych Clifa® i PEM® oraz wielką gamę nitonakrętek Deform-Nut®.

Łączniki wciskane Clifa®

Szeroka gama elementów wciskanych. W naszej ofercie znajdziecie kołki gwintowane, tulejki dystansowe, nakrętki okrągłe i sześciokątne czy śruby niezgubne.

Więcej informacji

Nitonakrętki Deform-Nut®

Olbrzymia gama najwyższej jakości nitonakrętek. Wiele modeli opatentowanych, niestandardowych, modele w stali A4 i cała linia zgodna z UNI.

Więcej informacji

Masz pytania?

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości związane z wyborem odpowiednich nakrętek wciskanych Anchor®, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Nasi konsultanci chętnie podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy również do zapoznania się z kartą techniczną produktu, w którym znajdują się niezbędne informacje techniczne.

Filmy

Skontaktuj się z nami Telefon

WARSZAWA
Tel. 505 502 102
Tel. 729 881 151

WROCŁAW
Tel. 507 192 405
Tel. 729 983 699

E-Mail

info@mocujemy.pl

Formularz kontaktowy

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.
Kontakt