mocujemy.pl 5

Fast – Con – dystans paneli od ściany

Regulacja odległości panelu od ściany z wykorzystaniem klipsów Fast-Con może wydawać się skomplikowany, ale sposób ten, w rzeczywistości oferuje wiele możliwości. W zależności od potrzeb, możemy dowolnie regulować przestrzeń pomiędzy ścianą a panelem od praktycznie 0 milimetrów do 12,5 milimetra.

Fast – Con – jak to działa?

Aby przygotować montaż paneli na tzw. “natynkowy” sposób, należy po prostu przykręcić klipsy do jednego elementu, a następnie do drugiego elementu. Dzięki temu montaż będzie miał do 12,5 milimetra przestrzeni między panelem a ścianą.

Jeśli chcemy zmniejszyć tę przestrzeń, możemy przygotować otwory wyfrezowane w materiale, dzięki którym regulacja będzie jeszcze bardziej precyzyjna. Możemy wtedy sami zdecydować, jaką odległość chcemy mieć między panelem a ścianą. Na przykład, jeśli potrzebujemy przestrzeni 6,5 milimetra, odpowiednio frezujemy otwór, a następnie przystępujemy do montażu.

Klipsy Fast – Con umożliwiają więc regulację odległości panelu od ściany w sposób bardzo elastyczny i dostosowany do indywidualnych potrzeb. To świetne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć pełną kontrolę nad montażem paneli i ich odległością od ściany. Dzięki temu nie tylko osiągniemy pożądany efekt estetyczny, ale także będziemy mieć pewność, że montaż jest solidny i bezpieczny.

Pozostałe z tej kategorii

POWŁOKI SYSTEMÓW MOCUJĄCYCH – JAK DOKONAĆ NAJLEPSZEGO WYBORU?

W temacie konstrukcji, montażu i konserwacji mebli, budynków, pojazdów czy szeroko pojętej...

Jaka jest minimalna ilość zamówienia?

Jaka jest minimalna ilość zamówienia? Mamy dobrą wiadomość! W przypadku firmy mocujemy...

Nitonakrętki z normą IP-68

Nowy produkt w naszej ofercie to nitonakrętki z normą IP 68. Chcielibyśmy...