mocujemy.pl 4

Master – Plate – wersja specjalna

Specialinsert to firma, która oferuje mocowania Master – Plate. Ta popularna forma mocowania ma teraz nową wersję z podstawą pełną, która oszczędza 70 procent kleju. Wypustki na specjalnych wersjach zapewniają odpowiedni film klejowy. Jednak firma oferuje również wersje specjalne Master-Plateó – w na zamówienie klientów, które są dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

Master – Plate – dostosowane do potrzeb klienta

Firma Specialinsert może wykonać modele specjalne Master – Plate w różnych kształtach i rozmiarach, w zależności od potrzeb klientów. Nawet dla małych projektów. Minimum zakupowym jest tylko 500 lub 1000 sztuk, w zależności od podstawy. Firma zachęca klientów, aby pisali lub dzwonili z pytaniem o konkretne wymagania, dotyczące kształtu podstawy, długości tulejki, nakrętek lub innych elementów. Firma jest elastyczna i zawsze stara się dostosować do wymagań swoich klientów.

Firma Specialinsert jest gotowa pomóc swoim klientom w realizacji projektów związanych z mocowaniem Master-Plate. Wszystkie modele specjalne, są wykonane z wysokiej jakości materiałów i starannie przetestowane, aby zapewnić najwyższą jakość i bezpieczeństwo użytkowania.

Pozostałe z tej kategorii

Powłoki systemów mocujących

Jeśli chodzi o konstruowanie, montaż lub konserwację artefaktów, takich jak meble, budynki,...

Mocowanie czy spawanie?

Mocowanie w wielu sektorach, od produkcji po budownictwo, od wyposażenia wnętrz po...

Projektowanie – wydajność systemu mocowania

Projektowanie stopniowo buduje i modyfikuje swoje podejścia oraz obszary zastosowań i wiedzy specjalistycznej. Odnosi...