mocujemy.pl

Jak wygląda proces zamawiania w mocujemy.pl?

Często dostajemy od was pytania “jak wygląda u was proces zamawiania produktu”? Jest to całkiem prosty proces. Warto się jednak zapoznać z kilkoma informacjami, aby ułatwić sobie składanie zamówienia oraz przygotować się na to, co nas czeka.

Jak wygląda proces zamawiania krok po kroku?

Proces zamawiania produktów może z początku wydawać się skomplikowany, jednak dokładnie opisujemy kroki, które należy podjąć, aby złożyć zamówienie. Krok pierwszy to sprawdzenie stanów magazynowych. Jeśli dany produkt jest dostępny, wystawiana jest proforma, a proces zamówienia zostaje zakończony. W przypadku braku stanów magazynowych, firma kontaktuje się z producentem, który zwykle szybko odpowiada na zapytanie (w ciągu kilku/ kilkunastu minut). Po otrzymaniu odpowiedzi, składamy zamówienie u producenta. Transport z Włoch do Polski odbywa się co tydzień, w każdy czwartek.

Dokładamy wszelkich starań, aby proces zamawiania był dla was jak najprostszy i najwygodniejszy. Wystarczy skontaktować się z firmą, podać szczegóły zamówienia, a firma zajmie się resztą. Dzięki temu nie musicie martwić się o skomplikowane procedury. Możecie mieć również pewność, że wasze zamówienia zostaną zrealizowane w sposób szybki i bezproblemowy.

Pozostałe z tej kategorii

Fast – Con – dystans paneli od ściany

Regulacja odległości panelu od ściany z wykorzystaniem klipsów Fast-Con może wydawać się...

Master – Plate – wersja specjalna

Specialinsert to firma, która oferuje mocowania Master - Plate. Ta popularna forma...

Master – Plate – jak nie kleić mocowań?

Chcielibyśmy pokazać wam, jak NIE KLEIĆ produktu Master-Plate. Sprawdźcie jakich błędów lepiej...