mocujemy.pl 1 1

Jaka jest minimalna ilość zamówienia?

Jaka jest minimalna ilość zamówienia?

Mamy dobrą wiadomość! W przypadku firmy mocujemy nie istnieje pojęcie “minimalna ilość”. Jesteśmy w stanie obsłużyć was niezależnie od ilości, jakiej potrzebujecie.

Minimalna ilość u dostawcy

Warto jednak zauważyć, że ta polityka dotyczy tylko produktów, które są dostępne w naszym magazynie lub magazynie naszego dostawcy – w przypadku zamówienia produktu, który musi zostać wyprodukowany na zamówienie, może pojawić się minimalna ilość.

Jednak dla naszych klientów, którzy potrzebują tylko niewielkiej ilości produktów do testów, brak minimalnych zamówień może być szczególnie ważny. Daje to możliwość przetestowania produktu przed podjęciem decyzji o większym zamówieniu, co pomoże zaoszczędzić czas i pieniądze.

W skrócie… jeśli potrzebujesz tylko jednej sztuki lub kilku produktów, nie musisz się martwić minimalnymi ilościami zamówień w naszym sklepie. Jesteśmy gotowi obsłużyć Twoje zamówienie i zapewnić Ci najlepszą jakość obsługi klienta. Więcej informacji, znajdziesz tutaj!

Pozostałe z tej kategorii

Trendy w branży motoryzacyjnej

Branża systemów mocujących dla przemysłu motoryzacyjnego przeszła w ostatnich latach znaczące przemiany, głównie ze względu na...

Skarbnica wiedzy – filmy instruktażowe

Witajcie profesjonaliści od montażu! Mamy dla Was świetną wiadomość! Na naszym kanale...

Złączki – wschodzący eksperci w branży

Złączki - umiędzynarodowienie rynków, niezbędne w wielu branżach, w tym w budownictwie, motoryzacji...