mocujemy.pl 1 1

Jaka jest minimalna ilość zamówienia?

Jaka jest minimalna ilość zamówienia?

Mamy dobrą wiadomość! W przypadku firmy mocujemy nie istnieje pojęcie “minimalna ilość”. Jesteśmy w stanie obsłużyć was niezależnie od ilości, jakiej potrzebujecie.

Minimalna ilość u dostawcy

Warto jednak zauważyć, że ta polityka dotyczy tylko produktów, które są dostępne w naszym magazynie lub magazynie naszego dostawcy – w przypadku zamówienia produktu, który musi zostać wyprodukowany na zamówienie, może pojawić się minimalna ilość.

Jednak dla naszych klientów, którzy potrzebują tylko niewielkiej ilości produktów do testów, brak minimalnych zamówień może być szczególnie ważny. Daje to możliwość przetestowania produktu przed podjęciem decyzji o większym zamówieniu, co pomoże zaoszczędzić czas i pieniądze.

W skrócie… jeśli potrzebujesz tylko jednej sztuki lub kilku produktów, nie musisz się martwić minimalnymi ilościami zamówień w naszym sklepie. Jesteśmy gotowi obsłużyć Twoje zamówienie i zapewnić Ci najlepszą jakość obsługi klienta. Więcej informacji, znajdziesz tutaj!

Pozostałe z tej kategorii

Projektowanie – wydajność systemu mocowania

Projektowanie stopniowo buduje i modyfikuje swoje podejścia oraz obszary zastosowań i wiedzy specjalistycznej. Odnosi...

Elementy mocujące i powstające “luzy” – jak im zapobiegać?

Niezawodne i trwałe mocowanie to marzenie każdego producenta. Od produkcji po transport,...

Systemy mocujące – przyszłość

Systemy mocujące , powszechnie znane jako rynek elementów złącznych , stał się strategicznie ważny w...