mocujemy.pl okablowanie

Master – Plate – porządek w okablowaniu

W branży kompozytowej, gdzie używa się elementów o niewielkiej grubości, porządek w okablowaniu jest kluczowy, dla sprawnego przebiegu pracy. Firmy z tej branży często zwracają się z pytaniami do producentów sprzętu, jak poradzić sobie z bałaganem. Na szczęście, istnieje na to proste rozwiązanie – Master – Plate.

Czym jest Master – Plate?

Master – Plate to specjalna wersja płytki, która pozwala na uporządkowanie kabli w łatwy i szybki sposób. Producent oferuje dwa rodzaje płytek – z pełną podstawą i wypustkami oraz klasyczną z dziurkami. Dzięki tym wariantom, można dopasować produkt, do konkretnych potrzeb i wymagań.

Jak to działa? Przede wszystkim, trzeba ułożyć kable w odpowiedni sposób i przykleić do nich płytki. Następnie, przy pomocy najprostszej trytytki, można związać kable. Dzięki temu, kable nie zwisają, nie są poplątane i nie stanowią przeszkody w dalszych etapach pracy.

Mamy zatem świetne rozwiązanie dla firm z branży kompozytowej, które chcą zadbać o porządek w swoim miejscu pracy. Dzięki temu, można uniknąć chaosu, co wpłynie pozytywnie na efektywność pracy i zmniejszy ryzyko błędów. Jeśli zależy nam na sprawnym przebiegu procesów produkcyjnych, warto rozważyć wykorzystanie Master – Plate.

Pozostałe z tej kategorii

Master – Plate – porządek w okablowaniu

W branży kompozytowej, gdzie używa się elementów o niewielkiej grubości, porządek w...

Master – Plate – jak nie kleić mocowań?

Chcielibyśmy pokazać wam, jak NIE KLEIĆ produktu Master-Plate. Sprawdźcie jakich błędów lepiej...