fbpx

Nitonakrętki Flower-Nut.

Dobre rozwiązanie do miękkich materiałów.

L 800 Flower Nut min

Elastyczny, samo-deformujący się gwintowany łącznik do szybkiego montażu, zalecany zwłaszcza do montażu miękkich laminatów, blach, drewna, materiałów kompozytowych i tworzyw sztucznych. Znany również jako Jack-Nut.

Deformacja odbywa się podczas wkręcania śruby i nie wymaga żadnych specjalistycznych narzędzi. Wtedy specjalnie wyprofilowane ścianki rozchodzą się w materiale nośnym i tworzą pewne i trwałe mocowanie.

W naszej ofercie dostępne są modele z gwintami od M4 do M8. W przypadku każdego gwintu dostępne są dwie wersje wkładki o różnych długościach oraz z możliwością użycia w materiałach o różnej grubości, od zaledwie 0.4 mm, aż do materiałów o grubości 9.5 mm.

Jeszcze więcej rozwiązań do metalu.

Nitonakrętki Flower-Nut to tylko jedno z wielu naszych rozwiązań do stosowania w blachach i metalach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wielką gamę nitonakrętek Deform-Nut® łącznie z modelami do kruchych i delikatnych materiałów TC/INT.

L 800 Deform Gama

Nitonakrętki Deform-Nut®

Olbrzymia gama najwyższej jakości nitonakrętek. Wiele modeli opatentowanych, niestandardowych, modele w stali A4 i cała linia zgodna z UNI.

Więcej informacji

Masz pytania?

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości związane z wyborem odpowiednich nitonakrętek, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Nasi konsultanci chętnie podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy również do zapoznania się z kartą techniczną produktu, w którym znajdują się niezbędne informacje techniczne.

Karta Techniczna

Skontaktuj się z nami Telefon

Bliżej Warszawy Tel. 505 502 102

Bliżej Wrocławia Tel. 507 192 405

E-Mail

info@mocujemy.pl

NIP 8961587743 Formularz kontaktowy

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.
Kontakt