Crown-Nut

Montaż Crown-Nut® bez dedykowanego narzędzia

Montaż Crown-Nut® bez dedykowanego narzędzia

Jako że my – jak Pawlak – ludzie rzetelni i u nas słowo droższe pieniędzy, zgodnie z daną Wam w poprzednim wpisie https://mocujemy.pl/dopasowanie-i-montaz-crown-nut/ obietnicą kontynuujemy dziś temat wkładki Crown-Nut.

Wiecie już, że ta dedykowana rurom i profilom zamkniętym wkładka to coś, czego zdecydowanie potrzebujecie w swoim życiu. Mieliście także obejrzeć instrukcję, w jaki sposób dobrać odpowiedni model i jak poradzić sobie z (banalną skądinąd) instalacją.

Czym zatem zaskoczymy Was tym razem?

Otóż mamy mnóstwo asów w rękawie, dlatego spieszymy do Was z kolejnym tutorialem. Michał tym razem zademonstrował nam pięknie, jak możemy wcielić się w Pomysłowego Dobromira i poradzić sobie z instalacją systemu Crown-Nut, gdy nie jesteśmy akurat w posiadaniu dedykowanego przyrządu. 

Mały spoiler nr 1: kółko czasem pasuje też do kwadratu.

Mały spoiler nr 2: niespodziewana improwizacja okazała się spodziewanym sukcesem, co tylko dowodzi, że Crown-Nut jest naprawdę dla każdego.

Nie potrzebujecie ani skomplikowanych przygotowań, ani specjalistycznych urządzeń, ani wyjątkowych umiejętności – tu cyk, tam pyk, na koniec jeszcze trzask… i gotowe!

Nic z tego nie rozumiecie? Zerknijcie na filmik – z pewnością rozwieje wszystkie Wasze wątpliwości!

Pozostałe z tej kategorii

MasterPlate w wersji tradycyjnej i ulepszonej – trzy podstawowe różnice

https://youtu.be/mQwLULNUxbk Nie ukrywamy, że drzemie w nas wewnętrzny poeta, który nieraz budzi...

Porównanie dwóch wersji Master-Plate®

Porównanie dwóch wersji Master-Plate® https://youtu.be/IVnkn4vw37M Jeżeli trwałość i wytrzymałość mocowania kojarzy Wam...

Bogumił o Master-Plate®

Bogumił o Master-Plate® https://youtu.be/IPagJK1te6Q Lepsze wrogiem dobrego, nowe wrogiem starego – te...