Crown-Nut

Montaż Crown-Nut® bez dedykowanego narzędzia

Montaż Crown-Nut® bez dedykowanego narzędzia

Jako że my – jak Pawlak – ludzie rzetelni i u nas słowo droższe pieniędzy, zgodnie z daną Wam w poprzednim wpisie https://mocujemy.pl/dopasowanie-i-montaz-crown-nut/ obietnicą kontynuujemy dziś temat wkładki Crown-Nut.

Wiecie już, że ta dedykowana rurom i profilom zamkniętym wkładka to coś, czego zdecydowanie potrzebujecie w swoim życiu. Mieliście także obejrzeć instrukcję, w jaki sposób dobrać odpowiedni model i jak poradzić sobie z (banalną skądinąd) instalacją.

Czym zatem zaskoczymy Was tym razem?

Otóż mamy mnóstwo asów w rękawie, dlatego spieszymy do Was z kolejnym tutorialem. Michał tym razem zademonstrował nam pięknie, jak możemy wcielić się w Pomysłowego Dobromira i poradzić sobie z instalacją systemu Crown-Nut, gdy nie jesteśmy akurat w posiadaniu dedykowanego przyrządu. 

Mały spoiler nr 1: kółko czasem pasuje też do kwadratu.

Mały spoiler nr 2: niespodziewana improwizacja okazała się spodziewanym sukcesem, co tylko dowodzi, że Crown-Nut jest naprawdę dla każdego.

Nie potrzebujecie ani skomplikowanych przygotowań, ani specjalistycznych urządzeń, ani wyjątkowych umiejętności – tu cyk, tam pyk, na koniec jeszcze trzask… i gotowe!

Nic z tego nie rozumiecie? Zerknijcie na filmik – z pewnością rozwieje wszystkie Wasze wątpliwości!

Pozostałe z tej kategorii

4 Design Days

Trochę nas już znacie i wiecie, że trudno nam usiedzieć na miejscu...

Nitonakrętki tytanowe

Poszukujecie skomplikowanych i czasochłonnych rozwiązań mocujących, których instalacja po 5 minutach sprawi,...

Niestandardowe modele Master-Plate®

Czasami trudno mówić o sobie, gdyż wrodzona skromność nam na to zwyczajnie...