Crown-Nut®

Dopasowanie i montaż Crown-Nut®

Dopasowanie i montaż Crown-Nut®

Dopasowanie to niezwykle ważna kwestia. Wyobraźcie sobie bowiem chodzenie w za małych butach… albo majtkach… albo, co gorsza, jedzenie ze zbyt małego talerza!

Moglibyśmy tak wymieniać w nieskończoność, ale zapewne już rozumiecie główną myśl, która – rzecz jasna – odnosi się również (a może przede wszystkim!) do mocowań. Ba, możemy się nawet pokusić o taką odważną tezę, że bez dopasowania nie ma mocowania.

Takie proste… a jednak czasem zdarza się, że ten mały detal decyduje o powodzeniu całej misji.

Co my na to?

Oczywiście pojawiamy się w najbardziej odpowiednim momencie, aby podrzucić Wam kilka przydatnych wskazówek. Tym razem nagraliśmy krótkie wideo na temat Crown-Nut, czyli mistrzowskiego rozwiązania, jeśli potrzebujecie solidnego elementu złącznego do rur i profili zamkniętych.

W poprzednim wpisie ( https://mocujemy.pl/crown-nut/) opowiedzieliśmy Wam, do czego służy i w jaki sposób może Wam pomóc. Dziś natomiast pragniemy skupić się na bardziej praktycznych aspektach, a mianowicie na tym, na jakie parametry zwrócić uwagę, aby wybrać najbardziej odpowiedni rodzaj wkładki Crown-Nut.

Na filmiku zobaczycie także, jaką filozofią jest zainstalowanie tegoż elementu (żadną), jakich umiejętności potrzebujecie do tego procesu (żadnych) i jakie wady ma to rozwiązanie (no zgadnijcie…).

Zapraszamy więc do obejrzenia naszego dzieła, a gdyby w międzyczasie nasunęły Wam się jakieś pytania, to spokojnie – czytamy Wam w myślach i już przygotowujemy kolejne wpisy z tej serii. Miłego oglądania!

Pozostałe z tej kategorii

MasterPlate w wersji tradycyjnej i ulepszonej – trzy podstawowe różnice

https://youtu.be/mQwLULNUxbk Nie ukrywamy, że drzemie w nas wewnętrzny poeta, który nieraz budzi...

Porównanie dwóch wersji Master-Plate®

Porównanie dwóch wersji Master-Plate® https://youtu.be/IVnkn4vw37M Jeżeli trwałość i wytrzymałość mocowania kojarzy Wam...

Bogumił o Master-Plate®

Bogumił o Master-Plate® https://youtu.be/IPagJK1te6Q Lepsze wrogiem dobrego, nowe wrogiem starego – te...