Specialinsert

Specialinsert – poznajmy się lepiej

Specialinsert – poznajmy się lepiej

Dziś, moi drodzy, pragniemy zabrać Was na małą wycieczkę. Kieszonkowe uzbierane? Plecaki spakowane? Kanapki zrobione? To zostawcie je na następne wojaże, bowiem tym razem będzie to wycieczka o charakterze wirtualnym.

Zapraszamy Was do słonecznych Włoch, a konkretniej do Turynu, gdzie rozpoczęła się historia marki SpecialInsert.

Zastanawiacie się zapewne, co ma piernik do wiatraka? Otóż w tym przypadku piernik to my, zaś wiatrak (albo odwrotnie) to SpecialInsert – absolutny lider w branży mocowań, marka, która przez przeszło 45 lat swojej działalności zrewolucjonizowała rynek i zaproponowała szereg unikalnych i innowacyjnych rozwiązań. 

Unikalne i innowacyjne rozwiązania to natomiast coś, bez czego istnieć nie mogłoby również mocujemy.pl. Z tego też względu bez wahania nawiązaliśmy współpracę ze SpecialInsert, a w efekcie ich sztandarowe elementy mocujące stanowią lwią część dostępnego u nas asortymentu.

Co wyróżnia markę SpecialInsert? Przede wszystkim fakt, że cały proces powstawania ich produktów odbywa się w umiejscowionych w północnych Włoszech fabrykach, dzięki czemu „wiemy, co jemy” (a raczej – co mocujemy). Każdy pojedynczy element poddawany jest tam surowej i regularnej kontroli, ponadto produkty te posiadają szereg certyfikatów – a jak doskonale wiecie, gwarancja jakości to dla nas rzecz święta.

Zaawansowana technologia, wieloletnie doświadczenie i nieustanny rozwój – może brzmi banalnie, ale to właśnie te pozorne banały stanowią trzon sukcesu marki, a przy okazji udanej współpracy z nami, dzięki której jesteśmy w stanie dostarczać Wam elementy z najwyższej półki… wysokiej jak Mont Blanc.

Zachęcamy więc do zapoznania się z 10-minutową opowieścią o SpecialInsert… i nieśmiało przypominamy – najlepsze elementy mocujące prosto z Włoch cały czas dostępne są u nas od ręki!

Pozostałe z tej kategorii

Panele SANDWICH i systemy mocowań: wyzwania dla producentów

O panelach typu sandwich Panele typu sandwich to materiały kompozytowe składające się...

Ważność systemów mocowania w przypadku materiałów kompozytowych

Do mocowania paneli kompozytowych używa się różnych systemów mocowania, takich jak mocowania...

Keep – Nut – montowanie zlewozmywaka w cienkim blacie

Montaż podwieszanego zlewozmywaka w cienkim blacie kompaktowym HPL lub ze spieków kwarocwych...