Plaster Miodu 1

Nitownica GESIPA – montaż w plastrze miodu

Plastry miodu zyskują coraz większą popularność jako nowoczesne rozwiązanie do mocowania. W związku z tym, powstało innowacyjne mocowanie mechaniczno-chemiczne, które pozwoli na efektywną instalację tych nowatorskich materiałów. Jest to “nitonakrętka TC/SC/1”, która składa się z dwóch elementów – kleju i ślepej wkładkę z gwintem wewnętrznym i zewnętrznym. A gdzie w tym wszystkim Nitownica GESIPA?

Proces instalacji jest niezwykle prosty i skuteczny. Po zaciągnięciu nitonakrętki, do jej wnętrza zostaje wpuszczony klej, a następnie wkręcana jest wkładka, która podczas wkręcania wpycha klej jeszcze głębiej do plastra miodu. Po osiągnięciu dna, klej zostaje równomiernie rozłożony na powierzchni. Następnie czeka się na jego zaschnięcie. W rezultacie otrzymujemy gotowy element, który zapewnia trwałe i niezawodne mocowanie plastra miodu.

Jednym z kluczowych elementów w procesie instalacji jest bezprzewodowa nitownica firmy GESIPA. Dzięki jej innowacyjnym rozwiązaniom, proces instalacji, staje się jeszcze bardziej efektywny i precyzyjny.

Mocowanie mechaniczno-chemiczne “nitonakrętka TC/SC/1” staje się zatem odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku, na nowoczesne rozwiązania, do mocowania. Dzięki prostocie instalacji, skuteczności działania i wsparciu zaawansowanych narzędzi, plastry miodu mogą być teraz używane w jeszcze szerszym spektrum zastosowań.

Pozostałe z tej kategorii

Jaka jest minimalna ilość zamówienia?

Jaka jest minimalna ilość zamówienia? Mamy dobrą wiadomość! W przypadku firmy mocujemy...

Nitonakrętki z normą IP-68

Nowy produkt w naszej ofercie to nitonakrętki z normą IP 68. Chcielibyśmy...

Deform – Nut TTN – idealne do rur

Oto nasze nowatorskie rozwiązanie w dziedzinie łączenia rur - nitonakrętki Deform-nut TTN....