Specjalne zlecenia

Specjalne zlecenia – w tym również pomożemy!

Specjalne zlecenia – w tym również pomożemy!

Nasz dostawca, czyli firma Specialinsert to producent i dostawca elementów złącznych, którego duże możliwości produkcyjne, pozwalają na produkcję konkretnych elementów, na zlecenie dla klienta. Jesteśmy więc gotowi na specjalne zlecenia!

Specjalne zlecenia – Nitonakrętki

Ostatnim projektem jaki wykonaliśmy, były nitonakrętki. Zostały one stworzone dla jednego z klientów, który potrzebował nitonakrętek, do materiałów o grubości do dziesięciu milimetrów. Dzięki unikalnym zdolnościom produkcyjnym, zespół Specialinsert był w stanie je wykonać, w bardzo krótkim czasie. Wyprodukowanie dziesięciu tysięcy sztuk, zajęło zaledwie cztery tygodnie. Warto podkreślić, że to jedyna firma na rynku, która była w stanie wykonać to zamówienie, w tak krótkim czasie.

Już wiesz co zrobić, jeśli Twój projekt wymaga zastosowania niestandardowych elementów, których nie możesz znaleźć. Skorzystaj z naszych usług również wtedy, gdy chcesz, aby Twój projekt był wyjątkowy i zawierał szczególne elementy.

Pozostałe z tej kategorii

Trendy w branży motoryzacyjnej

Branża systemów mocujących dla przemysłu motoryzacyjnego przeszła w ostatnich latach znaczące przemiany, głównie ze względu na...

Skarbnica wiedzy – filmy instruktażowe

Witajcie profesjonaliści od montażu! Mamy dla Was świetną wiadomość! Na naszym kanale...

Złączki – wschodzący eksperci w branży

Złączki - umiędzynarodowienie rynków, niezbędne w wielu branżach, w tym w budownictwie, motoryzacji...