fastener 4

Targi Fastener Poland 2017 już za nami.

W dniach 28-30 listopada odbyły się targi elementów złącznych i technik łączenia Fastener Poland w Krakowie. Były to pierwsze targi, na których prezentowaliśmy naszą gamę produktów i musimy nieskromnie stwierdzić, że nasze stoisko cieszyło się wielkim powodzeniem wśród zwiedzających.

Prezentowaliśmy na nim między innymi Keep-Nut, łącznie z płytą, w którą każdy zwiedzający mógł własnoręcznie wbić wkładkę Keep-Nut (z czego zresztą zwiedzający chętnie korzystali). Równie dużym zainteresowaniem cieszył się Crown-Nut, wkładka gwintowana do rur, a także Master-Plate (elementy złączne do wklejania) oraz wszystkie rodzaje wkładek przeznaczonych do tworzyw sztucznych i kompozytów.

Rozdaliśmy dziesiątki próbek, setki katalogów oraz dokładnie 478 krówek firmowych, które cieszyły się popularnością, zarówno wśród zwiedzających, jak i innych wystawców oraz obsługi. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska, za ciekawe rozmowy oraz za przyszłe kontakty biznesowe. Mamy nadzieję, że spotkamy się w przyszłym roku!

Pozostałe z tej kategorii

Z wizytą w firmie Kler

Nic już na to nie poradzimy, że po dłuższym czasie wytężonej pracy...

Nowy Katalog Master-Plate®

Do pobrania jest już nowy katalog mocowań do wklejania Master-Plate®. Można w...

Nowy katalog Keep-Nut®

Mamy przyjemność poinformować, że jest już dostępna nowa wersja katalogu Keep-Nut®. Wciskane...