fbpx

Trwałe i solidne połączenie

Do wszelkich materiałów.

Nasza gama produktów obejmuje najwyższej jakości części, a wśród nich znajdą Państwo między innymi mosiężne wkładki gwintowane, kołki zgrzewalne, łączniki wciskane czy innowacyjne, bezklejowe kotwy do elewacji wentylowanych. Niezależnie od tego, czy spajania wymagają metale, tworzywa sztuczne czy drewno, mamy w asortymencie odpowiednie produkty. Uwzględniają one obszar zastosowania, rodzaj materiałów i specyfikę problemów.

Poznaj nasze produkty.

Szeroki wachlarz produktów.

Oferujemy bardzo szeroki wachlarz produktów do zastosowań w wielu branżach i do mocowania w najróżniejszych materiałach. Nasze systemy łączenia to sprawdzone na przestrzeni lat rozwiązania, które pomagają tysiącom firm w dostarczaniu najwyższej jakości produktów i usług. Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu, klienci zawsze otrzymują najbardziej efektywne systemy mocowań elewacji, niezawodne nakrętki klatkowe, łączniki PEM, nitonakrętki samohamowne i inne elementy dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

Trwałe i solidne połączenie to warunek stabilności konstrukcji, a w efekcie także większego bezpieczeństwa ludzi. Asortyment, który proponujemy różnym branżom, to elementy złączne i systemy mocowań o wyjątkowej konstrukcji, parametrach oraz jakości wykonania. Dzięki tym cechom są one niezawodne w każdych warunkach.

Najwyższa jakość. Od 45 lat.

ETA elementy zlaczne kopia
IATF elementy zlaczne kopia
ICIM elementy zlaczne kopia
Skontaktuj się z nami Telefon

Bliżej Warszawy Tel. 505 502 102

Bliżej Wrocławia Tel. 507 192 405

E-Mail

info@mocujemy.pl

NIP 8961587743 Formularz kontaktowy

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.
Kontakt